خدمات تخصصی کالیبراسیون

شرکت‌ها و پالایشگاه‌های نفت، گاز و پتروشیمی
شرکت دقت پویای نوین دارای دقیق‌ترین و تخصصی‌ترین آزمایشگاه‌های کالیبراسیون در زمینه ی کالیبراسیون تجهیزات  شرکت‌های نفت ، گاز و پتروشیمی است که قادر است تمامی تجهیزات مورد استفاده در صنعت پتروشیمی،  دستگاه های کنترل دما و ترنسمیترها و کلیه دستگاه های کنترل فشار را مورد اندازه‌گیری قرار دهد.  این شرکت افتخار همکاری با شرکت های بزرگی همچون شرکت پتروشیمی غرب، اکتشاف نفت، پالایشگاه پتروشیمی بیستون و پژوهشگاه شرکت نفت و … را در کارنامه‌ی کاری خود دارد.
بیمارستان ها و آزمایشگاه ها
آزمایشگاه دما ، جرم و حجم و شیمی شرکت دقت پویای نوین به دلیل برخورداری از به روزترین تجهیزات اندازه‌گیری ، مورد توجه بسیاری از بیمارستان ها و مراکز سلامت و آزمایشگاه های پزشکی قرار گرفته است. روزانه تجهیزات و  ظروف آزمایشگاهی از قبیل  ph مترها، رفرکتورها، سانتریفیوژ‌ها جهت کالیبراسیون به آزمایشگاه شیمی این شرکت واگذار می‌شود . خط مشی کارشناسان ما،  کالیبراسیون کلیه تجهیزات مربوط به آزمایشگاه شیمی، با دقت بسیار زیاد است. همکاری مستمر با مراکز درمانی  از جمله بیمارستان پارسیان، بیمارستان مهر ، بیمارستان مدرس و بیمارستان الغدیر گویای تعهد،دقت و تخصص مار در کالیبراسیون آزمایشگاهی است.
صنایع غذایی و دارویی
کالیبراسیون کلیه تجهیزات مورد استفاده شده صنایع غذایی و دارویی یکی دیگر از خدمات تخصصی در گستره اندازه‌گیری آزمایشگاهی شرکت دقت پویای نوین است. کنترل دما و فشار ، اسپکترو فتومتر، سمپلر از عمده‌ترین تجهیزاتی است که از جانب این صنایع جهت انجام کالیبراسیون به شرکت دقت پویای نوین، واگذار می‌شود.
این شرکت افتخار همکاری با فعالان صنایع غذایی و دارویی از جمله مهیا پروتئین ، سان استار ، بهتک، صنایع غذایی ستاک، بوفک، صنایع دارویی دکتر عبیدی ، صنایع دارویی لقمان و صنایع دارویی شهید قاضی را در ککارنامه کاری خود دارد. 
کارخانجات سیم و کابل و نیروگاه‌های برق و انرژی
شرکت دقت پویای نوین مجهز به مدرن ترین و به روزترین آزمایشگاه الکترونیک با برخورداری از تخصصی‌ترین تجهیزات برق و الکترونیک است که کالیبراسیون کلیه مولتی مترها، آمپرمترها، کلمپ‌متر، تمامی منابع تغذیه و اسیلوسکوپ هایی که در صنعت سیم و کابل و نیروگاه‌های برق و انرژی مورد  استفاده قرار می‌گیرد را در نهایت تخصص و دقت و ردیابی مورد اندازه‌گیری قرار می‌دهد. از جمله مشتریان توانمندی که شرکت دقت پویای نوین  افتخار همکاری با آنها را داشته است می‌توان به شرکت سیم و کابل مغان، کارخانجان راهدار صنعت کیهان، کارخانه سیم و کابل نیان الکتریک، شرکت الکترو کاوه، شرکت نورصرام ، شرکت فن نیرو و نیروگاه برق ری، اشاره کرد.
خودرو سازان و قطعه سازان
آزمایشگاه های ابعاد که در شرکت دقت پویای نوین قرار دارد مورد توجه بسیاری از خودروسازان و قطعه سازان از جمله به کارگیری تجهیزات اندازه‌گیری نوین، تخصصی و دقیق در زمینه اندازه‌گیری طول و ابعاد در آزمایشگاه های طول و ابعاد شرکت دقت پویای نوین سبب توجه روز افزون  بسیاری از خودروسازان و قطعه سازان از جمله شرکت ایران خودرو، ایساکو ، پایاکلاج، شرکت سایپا، شرکت مدیران خودرو و تام ایران خودرو قرار گرفته است؛روزانه کلیه گیج‌بلاکهاف ترازهای صنعتی، نقاله‌ها، زاویه سنج‌ها و ضخامت‌سنج‌های واگذار شده ز جانب شرکتهای خودروسازی و قطعه سازی، توسط کارشناسان زبده‌ی آزمایشگاه طول و ابعادشرکت دقت پویای نوین مورد کالیبراسیون قرار می‌گیرد.